DJ na sylwestra 2017/2018 w Łodzi

Sylwester to impreza roku. Noc sylwestrowa jest połączeniem muzyki, tańca, zabawy i niesamowitych ludzi, a zabawa sylwestrowa powinna być wspominana przez cały następny rok jako najlepsza impreza w dziejach (oczywiście do następnego sylwestra).

Do imprezy sylwestrowej 2017/2018 w Łodzi zostało jeszcze trochę czasu, warto jednak zająć się organizacją imprezy dużo wcześniej i zarezerwować DJ-a na noc sylwestrową.

Czemu DJ Bis?

Moje usługi sprawią, że noc sylwestrowa będzie niezapomniana. Jako DJ z Łodzi nadam jej odpowiedniego charakteru, tworząc bogaty repertuar muzyczny krajowy i zagraniczny od lat 60 aż po dzisiejsze przeboje radiowe czy dyskotekowe, który będzie indywidualnie dobrany do klimatu imprezy. Sylwester 2017/2018 nie może się również obyć bez właściwego oświetlenia. Jestem DJ-em z Łodzi, który idealnie dopasuje oprawę świetlną do repertuaru, aby wszystko tworzyło jedną, wspólną całość.

Na jakich sylwestrach gram?

Jako łódzki DJ z bogatym doświadczeniem zawodowym dopasuję repertuar muzyczny oraz oświetlenie do Twoich potrzeb, jak i klimatu imprezy sylwestrowej. Jestem DJ-em, który poprowadzi sylwestra 2017/2018 na sali, a także w klubie idealnie dostosowując się do oczekiwań.

DJ Bis na sylwestrach oferuje:

  • indywidualnie dobrany repertuar,
  • konferansjerkę z taktem i wyczuciem,
  • własny sprzęt muzyczny,
  • kolorowe oświetlenie,
  • własne nagłośnienie imprez.

Jako łódzki DJ z profesjonalnie dobranym, własnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniem oraz oświetleniem, sprawię, że Twoja noc sylwestrowa 2017/2018 w Łodzi będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Ciebie, jak i wszystkich obecnych na imprezie.

Zamów mnie na imprezę

Proponuję

DJ w Łodzi gwarantuje fachowo dobrany repertuar, konferansjerkę z taktem i wyczuciem, doskonałe zaplecze techniczne – wysokiej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłaśniania.

 

Oferta DJ w Łodzi obejmuje:
- imprezy okolicznościowe – wesela, bale maturalne, bale sylwestrowe i inne,
- wszelkie imprezy taneczne,
- imprezy firmowe, bankiety,
- eventy.