Kilka słów o mnie

Mam na imię Jacek znany bardziej jako DJ Bis z Łodzi. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez i szeroki sprawdzony repertuar muzyczny.
Z wielkim entuzjazmem podchodzę do realizacji każdego wydarzenia. Jako DJ z Łodzi nie stosuję prowizorycznych rozwiązań, pracuję wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie renomowanych marek. Dzięki doskonałemu połączeniu oprawy muzycznej i technicznej nadaję każdej imprezie w Łodzi wyjątkowy charakter.

 

Moim głównym celem jest dobra zabawa i zapełnienie parkietu dlatego też repertuar dobierany jest indywidualnie do każdej imprezy. Jestem DJ-em z Łodzi, dążącym do tego by osoby uczestniczące w imprezy wyszły zadowolone, pełne pozytywnej energii. Zapraszam do zapoznania się szczegółowo z moją ofertą i kontaktu. Jako DJ z Łodzi gwarantuje, świetną zabawę i muzykę, która długo będzie wybrzmiewać w waszych uszach.

Jestem DJ-em, który największe doświadczenie zdobył na weselach w Łodzi, jak i innych imprezach okolicznościowych, jednakże w mojej karierze grałem już na wielu innych scenach. Mój repertuar muzyczny zawsze tworzę pod klienta, ale osobiście świetnie czuję się w klimatach disco oraz pop, które świetnie sprawdzają się podczas wesel, imprez urodzinowych, firmowych i balów maturalnych, gdyż zachęcają wszystkich do tańca.

Zamów mnie na imprezę